/Files/images/parents.jpg

Лист –звернення до батьків про збереження життя учнів під час літніх канікул.

Шановні батьки ! Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь – де : в побуті, на вулиці, , на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї вашої дитини або навіть спричинити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається з власної вини – як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм та правил безпеки , непередбачливості та легковажності.

Нагадуємо Вам про те, що діти відпочивають вдома під вашим наглядом та контролем під час літніх канікул. Тому звертаємось до Вашого досвіду щодо збереження здоров’я та життя Вашої дитини.

З основними онлайн - матеріалами щодо безпеки учнів можна ознайомитися на сайті школи , в розділі « Новини».

Чекаємо ваших дітей здоровими, веселими, сповненими нових сил , в стінах рідної школи 01 вересня 2020 року!

Шановні батьки!

Ми хочемо нагадати Вам, що такі чарівні слова , як добрий день,

будь –ласка, дякую, пробачте, вперше дитина чує вдома. Саме вдома діти вчаться бути чесними, добре відноситися до друзів, поважати старших. Саме вдома вони вчаться бути охайними, організованими, доглядати за собою та своїми речами.

А у школі, ми, вчителі, навчаємо Ваших дітей мові, математиці, фізиці, біології, географії, хімії та іншим важливим предметам.

Шановні батьки!

Ваше батьківське виховання школа лише підкріплює, але замінити не може.

У новому навчальному році від щирого серця всім батькам ,вчителям, працівникам школи, бажаємо здоров`я, витримки, взаєморозуміння у справі навчання та виховання наших учнів.

З повагою , адміністрація

Підліснівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

Шановні батьки!

З 1 вересня 2018 року всі першокласники України навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти.

Учень у сучасному світі вже не може бути споживачем знань. По-перше, цих знань зараз непомірна кількість і вони не потрібні людині щодня. По-друге, учитель уже не одноосібне джерело актуальних знань. По-третє, застарів сам механізм передачі знань від учителя, школяр стає шукачем знань. І це вимагає від учня, вчителя і всієї системи освіти нових підходів і навичок. Ключовим стає не процес запам’ятовування, вбирання інформації, а навички її пошуку й обробки.

Чекаємо на Вас та ваших дітей! Допоможуть Вам підготуватися до НУШ заповіді ВЕЛИКОГО ВЧИТЕЛЯ Януша Корчака :

1. Не сподівайся, що твоя дитина буде такою, як ти, або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.

2. Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя – як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той – третьому, і це необоротний закон вдячності.

3. Не картай себе, якщо не можеш чогось зробити для своєї дитини. Картай, якщо можеш – але не робиш. Пам’ятай: для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено усе.

4. Люби свою дитину будь-якою – неталановитою, нещасливою, дорослою. Спілкуючись із нею, радій, бо дитина – це свято, яке поки що із тобою.

Шановні батьки та учні Підліснівської ЗОШ І –ІІІ ступенів!

У разі необхідності, для вирішення питань, що стосуються життя й здоров’я, а також захисту прав та інтересів дітей, Ви можете у будь-який час звернутися до адміністрації школи, педагогічних працівників закладу освіти. Також можна звертатися до Національної дитячої «гарячої» лінії – 116-111, яка є безкоштовною, анонімною та конфеденційною. Консультування по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу з 12.00 до 16.00 проводять компетентні з питань виховання дітей психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

Національна дитяча «гаряча» лініяНаціональна дитяча «гаряча лінія»

@childhotline.ukraine

0800500225(зі стаціонарного номеру)

116123(безкоштовно з усіх мобільних)

Лінія працює у робочі дні з 12.00 до 20.00, у суботу – з 12.00 до 16.00

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0800500335(зі стаціонарного номеру)

116123 (безкоштовно з усіх мобільних)

Лінія працює цілодобово.

Людина - істота суспільна. (Арістотель)

Світ наш - тільки школа, де ми вчимося пізнавати (М.Монтень)

Для людини немає нічого цікавішого в світі, ніж люди. (В. Гумбольдт)

Учітесь, читайте і чужому научайтесь і свого не цурайтесь. (Т. Шевченко)


Які батьки не мріють про те, щоб їхні чада зростали здоровими, щасливими і, звичайно, вдячними? Та далеко не всі досягають заповітної мети. Інакше давно зникла б горезвісна проблема батьків і дітей. Як же правильно виховувати своїх нащадків? Ось поради американського психолога Віктора Кляйна.
1. Стимулюйте інтелект дитини.

Створюючи необхідне середовище, можна підвищити коефіцієнт розумового розвитку дошкільника на 25-30 одиниць чи, навпаки, знизити його на 50-80 одиниць (якщо життя дитини буде одноманітним, нецікавим і безрадісним).

2. Формуйте у дитини самоповагу.

Власний образ, закріплений свідомістю, є визначальним під час прийняття рішень: у виборі друзів, у коханні, профорієнтації...

3. Навчіть дитину спілкуватися.

Для цього необхідні щонайменше п'ять таких чинників:

  • щира любов батьків (породжує почуття захищенності);
  • доброзичливість інших дорослих, не лише рідних і близьких (рятує від комплексів);
  • зовнішня привабливість дитини, а особливо - підлітка (одяг, манери);
  • обгрунтована впевненість у собі (кожний у чомусь сильний);
  • хороший запас слів (як інакше спілкуватися?)
4. Стежте за тим, щоб дитина не перетворилася на "телемана".

Соціологи запевняють, що дошкільнята проводять перед екраном телевізора у середньому до 50 годин на тиждень. Медики вважають, що це гальмує розвиток лівої півкулі головного мозку, відповідальної, зокрема, за розвиток мовлення. Телепередачам слід протиставити заняття спортом, музикою, читання, корисну домашню роботу...

Кiлькiсть переглядiв: 501

Коментарi