Аналітична довідка щодо звернень громадян, що надійши до Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом 2019-2020 н.р.

За період з 02.09.2019-19.06.2020 до Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів надійшло 24 звернення, які були зареєстровані на особистому прийому директором школи. У структурі звернень, що надійшли переважають заяви з питань:

- загальної середньої освіти – 21;

- організації підвезення – 2;

- утримання освітнього закладу – 1.

Всі звернення, що надходять до Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обгрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.

Про роботу із зверненнями громадян

За період з 01.04.2019 по 21.11.2019 року до Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів надійшло 34 звернення, які були зареєстровані на особистому прийому директором школи. Всі звернення вирішено позитивно. Порушень термінів розгляду звернень громадян не допущено. Директором школи, щопонеділка відповідно до затвердженого графіка, проводяться особисті прийоми громадян в школі. На особистих прийомах порушувалися питання щодо ремонту підлоги в кабінеті історії та в кабінеті фізики, видачі довідок про навчання, зарахування та відрахування учнів, характеристик учнів, відкриття групи подовженого дня тощо.

Шановні громадяни!

Для здійснення електронного звернення до адміністрації школи будь-ласка, заповніть картку звернення за шаблоном та надішліть її на електронну пошту Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів :mega_pidlisnivka@ukr.net

Ваше звернення буде розглянуто найближчим часом.

Особистий прийом громадян адміністрацією школи
Посада керівника,його заступниківП.І.Б.Дні та години прийомуМісце прийому (адреса,телефон)
Директор Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вода Аліна ЮріївнаЩопонеділка
14.00-17.00
с.Підліснівка,
Підліснівська ЗОШ.
Кабінет директора. Телефон 699-642
Заступник директора з навчально-виховної роботи Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівГлазова Наталія Володимирівна Щовівторка
14.00-17.00
с.Підліснівка,
Підліснівська ЗОШ. Кабінет заступника директора з НВР. Телефон 699-642Кiлькiсть переглядiв: 465

Коментарi