• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

2020-07-30

/Files/images/1564649777_protidya.jpg

Про зв'язок між ґендерною дискримінацією та торгівлею людьми

Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. За період з 1991 року по 2019 рік в Україні, за аналітичними даними Міжнародної організації з міграції, від торгівлі людьми постраждало понад 230 тис. українців. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук работорговців як у своїх країнах, так і за кордоном. На сьогодні у Скадовському районі встановлено статус постраждалих від торгівлі людьми 2 особам.

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 2013 році та відзначається в системі міжнародних днів ООН 30 липня.

Для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном, слід звернути увагу на те, що торгівці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств. Також вони розміщують неправдиві оголошення в газетах та на стендах, звертаються з пропозиціями просто на вулиці, допомагають матеріально, щоб затягнути людину в боргову кабалу.

Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi