Безпека на літніх канікулах

2020-05-28

/Files/images/img0.jpg

Лист –звернення до батьків

про збереження життя учнів під час літніх канікул.

Шановні батьки ! Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь – де : в побуті, на вулиці, , на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї вашої дитини або навіть спричинити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається з власної вини – як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм та правил безпеки , непередбачливості та легковажності.

Нагадуємо Вам про те, що діти відпочивають вдома під вашим наглядом та контролем під час літніх канікул. Тому звертаємось до Вашого досвіду щодо збереження здоров’я та життя Вашої дитини.

З основними онлайн - матеріалами щодо безпеки учнів можна ознайомитися за даними посиланнями:

1.«З чого починається безпека» - короткометражний анімаційний фільм про те, що може означати безпека. https://www.youtube.com/watch?v=tHWaT-8KYe8.

2.«Бережи себе, дитино.» ( Інформаційне відео про дорожній рух, електробезпеку, вибухонебезпечні предмети, безпеку на воді: https://www.youtube.com/watch?v=aZPOMGLJ8wI.

3.«Корисні підказки. Сам удома ( для молодших учнів)».

https://www.youtube.com/watch?v=mDDzgKQ9e0U.

4.«Безпечна поведінка в побутових умовах»

https://www.youtube.com/watch?v=hsn5c-JlCqY.

Чекаємо ваших дітей здоровими, веселими, сповненими нових сил , в стінах рідної школи 01 вересня 2020 року!

З повагою, адміністрація школи та класні керівники.
Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi