День Європи в Україні

2020-05-15

/Files/images/Без названия (4).jpg

16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав. Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!

Пропонуємо цікаві пізнавальні онлайн заходи до Дня Європи:

1.Онлайн –вікторина для учнів до Дня Європи « Що я знаю про Європу?»

Вікторина https://naurok.com.ua/viktorina-scho-ya-znayu-pro-vropu-53244.html.

2. День Європи: 5 фактів про Євросоюз, яких ви не знали! https://uk.etcetera.media/den-yevropi-5-faktiv-pro-yevrosoyuz-yakih-vi-ne-znali.html

3. Онлайн-вікторина «Відгадай країну ЄС» на платформі ZOOM. https://bit.ly/EU_online_quiz(link is external)

4.Онлайн - гра « Європа: у великому та малому, в історії та мріях». https://eu-ua.org/infografika/yevropa-gra

Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi