Історія закладу освіти

Школа в селі Підліснівка була побудована у 1902 році. Вона мала тільки три класи. Першим директором земської школи був Бабко Василь Никифорович. Опікувався школою місцевий поміщик Лисевич. Його доньки, Зоя та Валентина, працювали учителями. За часів Радянської влади школа стає семирічною. Під час Великої Вітчизняної війни вона припиняє свою діяльність, а відновлює роботу в 1943 році. В 1968 році Підліснівська школа поповнюється педагогічними кадрами та учнівським колективом, і стає восьмирічною. Вона розміщувалась у двох пристосованих для навчання приміщеннях. Школа мала 2 відділення. Перше відділення було призначене для 1 – 3 класів. Це відділення знаходилося поруч з дитячим садком, а старші учні навчалися у приміщенні теперішнього медичного пункту та пошти. Це були класи з 4 – го по 8 - й . Поруч зі школою учні насадили дерев. Школа мала свою присадибну ділянку, а також погріб, в якому зберігалися продукти. В школі був продовжений навчальний день. Діяли гуртки: танцювальний, математичний, мовлення та інші. Школа була невеликою, тому і кабінетів було небагато: фізико – математичний, української мови та літератури, російської мови та літератури, хіміко – біологічний та клас географії. Спортивної зали не було. Уроки фізичного виховання проводилися на вулиці. З початку свого заснування школа удосконалювалась та розквітала завдяки наполегливій праці її керівників: Несторенко Олеся Павловича, Даценка Дмитра Івановича, Яценка Миколи Яковича, Гусака Івана Феодосійовича, Марченка Анатолія Михайловича та Буряченка Петра Миколайовича.

Сучасна Підліснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Сучасна школа відкрила свої двері у 1991 році. Її було збудовано колгоспом ім.. Дзержинського за сприянням його голови Козупиці Леоніда Яковича. На відкритті школи була присутня завідуюча відділом освіти на той час Смолянінова Галина Данилівна.

В даний час школа набула свого естетичного та модернізованого вигляду. У цьому велику роль відіграли керівники новозбудованої школи: Марченко А. М, Руденко Л. В, Шинкаренко Г. Ю, Гордієнко В. М.

За останні роки приблизно 36% випускників школи вступили у вузи

ІІІ – ІV рівня акредитації, 7% - у вузи І – ІІ рівня акредитації. У школі в наявності 4 класні кімнати, 8 навчальних кабінетів, майстерня, спортивна зала, їдальня , кабінет медичного обслуговування, актовий зал, бібліотека, кімната – музей « Історія села Підліснівка». З 2005 року працює комп`ютерний клас, обладнаний сучасними комп`ютерами.

Кiлькiсть переглядiв: 455

Коментарi