• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Дистанційне навчання

До уваги учнів та батьків!

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum.

Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

COVID-19: уроки біології для учнів 6-10 класів.

МОН та ГО “Смарт освіта” підготували для учнів 6-10 класів дистанційні уроки біології про коронавірусну інфекцію COVID-19.Заняття знайомлять учнів зі шляхами передачі інфекції, дають практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Уроки створено з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього – за умов обмеженого доступу до інтернету чи ґаджетів.Подивитися матеріал учням 6-8 класів можна за посиланням: https://nus.org.ua/covid19/navchalna-storinka-dlya-uchniv-6-8-klasiv-no-video/, 9-10 клас за посиланням: https://nus.org.ua/covid19/urok-dlya-uchniv-9-10-klasiv-no-video/.

Всеукраїнська школа онлайн відтепер для усіх класів!

З 28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт охоплює всі класи.

На YouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:


Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.

Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас,6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас10 клас, 11 клас.


Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:


 • 1 клас – Піксель
 • 2 клас – UA:Перший
 • 3 клас – UA:Культура
 • 4 клас – ПлюсПлюс
 • 5 клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
 • 6 клас – ZOOM та News One
 • 7 клас – 5 канал та ZIK
 • 8 клас – Індиго та УНІАН
 • 9 клас – Рада та UA:Культура
 • 10 клас – UA:Перший
 • 11 клас – М1

Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.

Нагадуємо, що програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня. Це означає, що всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11-х класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» — уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5-го класу, 6-го класу, 7-го класу, 8-го класу, 9-го класу, 10-го класу, 11-го класу, а також загальний розклад онлайн-школи.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

· 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

· 6 клас – ZOOM та News One

· 7 клас – ZIK

· 8 клас – Індиго та УНІАН

· 9 клас – Рада та UA:Культура

· 10 клас – UA:Перший

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Увага! Шановні батьки та учні школи! Відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2020 року №239 , у зв`язку із збільшенням поширення коронавірусу, на всій території України запроваджено надзвичайну ситуацію та продовжено карантин до 24 квітня 2020 року. Учні продовжують навчатися дистанційно.

УВАГА!

На підставі рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійної-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності і сфери управління від 11 березня 2020 року, листа управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 16.03.2020 №01-15/95 «Про організацію дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти під час карантину», з 16 березня по 03 квітня 2020 року Підліснівська ЗОШ І -ІІІ ступенів працює в умовах карантину, для учнів запроваджено дистанційне навчання.

Інтернет-ресурси на допомогу учням і батькам.

Міністерство освіти і науки України

Міжнародна українська школа

Український центр оцінювання якості освіти

Prometheus https://prometheus.org.ua/
▪ EdEra https://www.ed-era.com/
▪ Matific https://www.matific.com/ua/uk/home/
▪ Доступна освіта https://dostupnaosvita.com.ua/
▪ iLearn https://ilearn.org.ua/
▪ Be Smart https://besmart.study/

▪ ЗНО-ОНЛАЙН https://zno.osvita.ua/

ІНТЕРНЕТ- РЕСУРСИ З МАТЕМАТИКИ:

https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg

https://miyklas.com.ua/p

https://gioschool.com/

https://arhiv-zadach.com/arifmetika/dii-nad-zvichajnimi-drobami/

ІНТЕРНЕТ- РЕСУРСИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

https://lim-english.com/

https://www.duolingo.com/learn

https://www.memrise.com/ru/courses/ukrainian/english/

https://lingualeo.com/ru/training

Кiлькiсть переглядiв: 583

Коментарi