• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Від папірусу до книги (короткий екскурс в історію книги для учнів поч…

МОДЕЛЬНА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ 1-ГО КЛАСУ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТ

/Files/images/IMG_2562.JPG

Шейчина Алла Миколаївна

Працює бібліотекарем у Підліснівській ЗОШ І –ІІІ ступенів з 2010 року.

Освіта – вища педагогічна.

Алла Миколаївна завжди уміє знайти спільну мову з кожним відвідувачем, з радістю допоможе підібрати необхідну літературу. Постійно в бібліотеці проходять відповідні тематичні літературні виставки до різноманітних державних свят, пам`ятних дат. Цікавими є бібліотечні уроки, заходи під час предметних тижнів, на канікулах. Бібліотекар завжди намагається відшукати нові форми роботи з учнями для виховання загальнолюдських цін­ностей, гуманізму, милосердя, духовності, естетичної, правової, економі­чної культури, здорового способу життя.

Чому всім потрібно читати книжки?

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2019/2020 ...

Якщо вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення, знайдіть час для читання — саме воно сприяє цьому.

Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

Тому пропонуємо ознайомитись із його перевагами.

1. Читання підвищує рівень емпатії

Згідно із деякими дослідженнями, художня література допомагає людям розвивати почуття співпереживання. Більшість розповідей, телевізійних шоу і навіть деякі відеоігри підвищують рівень співчуття до інших людей, робить їх більш чуйними.

2. Розвиває гнучкість мислення

Твір, який змушує читача думати глибше, може підвищити гнучкість мислення. Віршовані тексти містять величезну кількість метафор і алегорій. Це змушує читачів бути більш уважними до деталей і сенсів, які автор вкладає в певні слова.

Люди, які читають поетичні тексти, звикають переосмислювати слова, звертати увагу на дрібниці. Читаючи поезію, ми можемо навчитися краще висловлювати свої думки, аналізувати людську поведінку, адаптуватися під обставини та більш осмислено шукати вирішення проблем.

3. Підвищує рівень креативності

Процес читання часто пов’язують з підвищенням рівня креативності. Вважається, що люди, які читають художню літературу регулярно, менш консервативні і не відчувають себе ніяково через двозначність. Вони більш творчі і вільні.

Неоднозначна природа белетристики спонукає людей приймати нетипові рішення і дивитися на ситуацію під іншим кутом. У цьому і криється ключ до креативності.

Коли ми розглядаємо різні варіанти розвитку однієї і тієї ж ситуації, нам легше побачити нові можливості.

4. Поліпшує роботу мозку

Під час одного із досліджень вчені просканували мозок учасників експерименту до, під час та через 5 днів після прочитання роману, і помітили певні неврологічні зміни.

Незалежно від того, яку літературу ми читаємо, доведено, що після прочитання книги у людини протягом декількох днів підвищується рівень інтелекту.

Отож, якщо вам хочеться мати хорошу пам’ять не лише зараз, але і в далекому майбутньому, розвинути уяву та прожити довге життя, просто почніть читати.

У рамках тижня зарубіжної літератури бібліотекарем школи 17 жовтня 2019 року був проведений виховний захід по творчості А.П.Чехова для учнів 5-10 класів. Активними учасниками стали учні 6 та 7 класів, вони були відзначені грамотами на шкільній лінійці.

/Files/images/IMG_20191017_133717.jpg

07 листопада 2019 року у рамках Всеукраїнського місячника бібліотек проведена година читача " Бібліотека - територія успіху". На захід була запрошена шанована людина села Підліснівка Олійник Валентина Павлівна.

/Files/images/IMG_20191107_141740.jpg

/Files/images/IMG_20191216_121705.jpg

23 грудня на останній лінійці у І семестрі бібліотекар школи Шейчина А.М. підвела підсумки стану збереження підручників серед учнів 1-10 класів. Найкращі учні були відмічені грамотами.

Кiлькiсть переглядiв: 768

Коментарi

  • ADMIN

    2012-04-03 16:51:36

    I...